Геологія

    Геологія для ділянки

Геологія для будівництва

Геологія ділянки для проекту коттеджу

Геологія - з грецького «geo» - земля і «logos» - вчення, комплекс наук про склад і будову земної кори, про процеси всередині і на її поверхні.

 

Геодезичні послуги

Винесення меж земельної ділянки

Інженерно - Геодезичні дослідження для будівництва

Створення та закріплення зовнішньої геодезичної мережі для будівництва

Розбивка осей будівлі та посадка на місцевість

Розбивочні роботи в процесі будівництва (винос проекту в натуру)

Геодезичне супровід будівельно монтажних робіт

Виконавча геодезична зйомка та підготовка виконавчої документації

Підрахунок обсягів

Спостереження за деформацією споруд

Фасадна зйомка

3D Сканування

Супровід і контроль монтажу збірних металевих і залізобетонних конструкцій

Нівелювання

Виконавча зйомка інженерних мереж

Другие работы.....

    Топографічний план

Топографічна зйомка масштабу 1:200

Топографічна зйомка масштабу 1:500

Топографічна зйомка масштабу 1:1000

Топографічна зйомка масштабу 1:2000

Топографічна зйомка (також геодезична зйомка або топозйомка) - комплекс інженерно-геодезичних робіт, що виконуються з метою отримання знімального оригіналу топографічних карт або планів місцевості. (wikipedia).

Для топозйомки використовуються тільки сучасні високоточні електронні та оптичні прилади із застосуванням GPS обладнання і досвідчених кваліфікованих співробітників з досвідом роботи більше 10-ти років. Важливо розуміти, що терміни і ціна виготовлення топографічного плану залежать від обсягу, складності робіт, технічного завдання, площі земельної ділянки та інших умов.

Привітання

Вітаємо на сайті нашої компанії! Основний вид діяльності компанії «UGK-1» топографо-геодезичні роботи. Інженерно-геодезичні дослідження потрібні в першу чергу проектувальникам які приймають проектні рішення, на конкретній земельній ділянці. Топографо-геодезичні роботи призначені для отримання точних, достовірних даних про ситуацію і рельєф місцевості, існуючі будівлі і споруди (в тому числи наземних і підземних комунікацій) та інших даних. На основі таких даних розроблятися проектна документація. Наша компанія відрізняється від безлічі інших, тим що працює не стільки на одноразові угоди, скільки на довгострокову співпрацю з нашими постійними замовниками.

 Работаем: Киев и Киевская область, Киево-Святошинский район, Вишневое, Ирпени, Буча, Вышгород и Вышгородский район, Борисполь и Бориспольский район, Бровары и Броварской район, Макаров и Макаровский район, Обухов и Обуховский район, Барышевска и Барышевский район, Бородянка и Бородянский район, Васильков и Васильковский район, Богуслав и Богуславский район.