Винесення меж

Винесення меж земельної ділянки на місцевість.

Виконуємо встановлення меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) в Київській області.


Винесення ділянки  - це комплекс інженерно-геодезичних робіт зі встановлення меж земельної ділянки на місцевості.

 

Такі геодезичні роботи необхідно виконувати перед купівлею ділянки для встановлення її справжніх меж, якщо ділянка не обгороджена, або після покупки для подальшої розмітки кутів ділянки та зведення паркану.
При підготовці до будівництва нового об'єкта після межування, потрібно переконатися, що споруджувана будівля буде розміщена з відступом від меж ділянки згідно нормам ДБН. В даний вид геодезичних робіт входить також встановлення меж паю в натуру і закріплення його на місцевості, особливо це буде цікаво фермерам і аграрним підприємствам будь-яких форм власності.

Винесення ділянки (межування ділянки) також потрібно проводити перед орендою землі, при розділі або об'єднанні земельної ділянки.
Пам'ятайте, що кожна ділянка повинна мати кадастровий номер і відповідати певним координатам кутових точок.
Дані координати замовляються нами безпосередньо з бази даних ДЗК (Державний земельний кадастр).
Якщо у вас вже є координати кутових точок це спрощує і здешевлює винесення земельної ділянки в натуру.
Термін отримання координат від одного до трьох робочих днів, тобто ми не зможемо зробити виїзд наступного дня після замовлення, (якщо у вас немає координат точок) а тільки після отримання координат.

Для закріплення точок земельної ділянки під час винесення меж ділянки в натуру, геодезисти використовують межові знаки. В їх якості можуть бути використана арматура або профільний куточок або дерев'яні кілки, все це надає замовник, або ми використовуємо свої. Точність фізичного визначення місця розташування кожної точки, що позначає межі земельної ділянки, становить 2 см. Максимальна похибка, допустима при здійсненні таких робіт, становить 10 см. Фахівці нашої компанії ТОВ «UGK-1» виїжджають на об'єкт у зручний для вас час і встановлюють межі згідно з наданим вами кадастровим номером.

Вартість ( ціна ) виносу ділянки залежить від кількості точок, наявності на ділянці дерев, віддаленості від Києва і стартуе від 400грн. за точку, але мінімальна ціна виїзду 2000грн. При кількості точок більше 7 ціна істотно падає.
Якщо Вам потрібено визначити на місцевості межи земельної ділянки або відновлення межових знаків, і ваша ділянка знаходиться в Київській області - допоможемо, звертайтеся! Замовлення за межами Київської області обговоруються окремо. Наші геодезисти приїдуть у зазначений час на об'єкт, і в присутності замовника визначать межі ділянки із закріпленням на місцевості. Винос паю здійснюється точно так само як і винесення ділянки.

За даним видом геодезичних робіт, працюємо в основному по Київському регіону, але ми завжди зможемо з Вами домовиться за взаємовигідних умов:)

+38 (068)68-96-95-8

 

Comments   

0 #1 Yura Bondar 2021-08-26 12:06
Замовляв встановлення меж земельної ділянки, результатом, сроками залишився дуже задоволений. Ціна таж приемна. Всім рекомендую!
Quote

Add comment


Security code
Refresh

Привітання

Вітаємо на сайті нашої компанії! Основний вид діяльності компанії «UGK-1» топографо-геодезичні роботи. Інженерно-геодезичні дослідження потрібні в першу чергу проектувальникам які приймають проектні рішення, на конкретній земельній ділянці. Топографо-геодезичні роботи призначені для отримання точних, достовірних даних про ситуацію і рельєф місцевості, існуючі будівлі і споруди (в тому числи наземних і підземних комунікацій) та інших даних. На основі таких даних розроблятися проектна документація. Наша компанія відрізняється від безлічі інших, тим що працює не стільки на одноразові угоди, скільки на довгострокову співпрацю з нашими постійними замовниками.

 Работаем: Киев и Киевская область, Киево-Святошинский район, Вишневое, Ирпени, Буча, Вышгород и Вышгородский район, Борисполь и Бориспольский район, Бровары и Броварской район, Макаров и Макаровский район, Обухов и Обуховский район, Барышевска и Барышевский район, Бородянка и Бородянский район, Васильков и Васильковский район, Богуслав и Богуславский район.