Ситуаційний план та викопіювання для підключення до електромереж.

 

Виконуємо роботи по виготовленню викопіювання і ситуаційного плану для підключення будинку до електромережі. Для підключення будинку до електромережі і для збільшення потужностей, в РЕМ Київобленерго вимагають викопіювання з топографо-геодезичного плану М 1: 2000 і ситуаційний план з нанесенням прогнозованої точки приєднання (до 300 метрів) від земельної ділянки. Викопіювання і ситуаційна схема входить в пакет необхідних документів подаються на підключення електрики до чесного дому або на ділянку.

Суть даної геодезичної зйомки для обленерго полягає в тому, щоб графічно відобразити найближчі до ділянки опори ЛЕП і бажано трансформатори а на ситуаційному плані позначити, де, орієнтовно, буде знаходитися точка введення в будинок, і відстань до найближчих опор і трансформаторів.

"" Ситуаційний план "", вона ж схема для підключення електрики до будинку або ділянки являє собою аналог топографо-геодезичного плану але виконаної на підкладці з Гугл-карт або інших подібних сервісів шляхом виконання геодезичних робіт М 1: 500 із зазначенням відстаней від стовпів до меж ділянки або точки введення кабелю в будівлю.
Для початку робіт від вас вимагається: Копія акту на землю, копія паспорта та коду і кадастровий номер об'єкта. Всі роботи виконує кваліфіковані співробітники (інженер-геодезисти) з багаторічним досвідом роботи.

Документ передається замовнику в паперовому та на вимогу в електронному вигляді. Ми враховуємо всі вимоги Київобленерго до наші картографічних матеріалів. Викопіювання земельної ділянки, яку ви отримаєте буде містити всю необхідну інформацію для прийняття будь-яких проектних рішень щодо вашої ділянки і зможе задовольнити запити будь-якого проектувальника.
Працюємо по Київській області та таким районам: Києво-святошинський, Вишгородський, Бориспільський, Макарівський, Бородянський, Обухівський, Броварський.

Замовити послугу Викопіювання з топографо-геодезичного плану для підключень Ви можете по тел.

068-6896958
або безпосередньо в офісі нашої компанії:
м. Київ, вул. В. Верховинця 10. ТОВ "УГК-1"

Вартість послуги "викопіювання з топографо-геодезичного плану М 1: 2000 та сітуаційна схема" становить від 2500 до 3000 грн


Викопіювання з топографо-геодезичного плану М 1:2000

Привітання

Вітаємо на сайті нашої компанії! Основний вид діяльності компанії «UGK-1» топографо-геодезичні роботи. Інженерно-геодезичні дослідження потрібні в першу чергу проектувальникам які приймають проектні рішення, на конкретній земельній ділянці. Топографо-геодезичні роботи призначені для отримання точних, достовірних даних про ситуацію і рельєф місцевості, існуючі будівлі і споруди (в тому числи наземних і підземних комунікацій) та інших даних. На основі таких даних розроблятися проектна документація. Наша компанія відрізняється від безлічі інших, тим що працює не стільки на одноразові угоди, скільки на довгострокову співпрацю з нашими постійними замовниками.

 Работаем: Киев и Киевская область, Киево-Святошинский район, Вишневое, Ирпени, Буча, Вышгород и Вышгородский район, Борисполь и Бориспольский район, Бровары и Броварской район, Макаров и Макаровский район, Обухов и Обуховский район, Барышевска и Барышевский район, Бородянка и Бородянский район, Васильков и Васильковский район, Богуслав и Богуславский район.