Розмітка ( розбивка ) осей будівель.

Розмітка осей будівель

Винос у натуру осей будівель


Виконуємо розмітку ( розбивку )  осей будівель і споруд у Київській області.
РОЗБИВКА ОСЕЙ БУДІВЕЛЬ - це одне з первинних завдань при початку будівництва будь-якого капітального будинку і відноситься до спеціалізованих геодезичних робіт, за допомогою яких задані в будівельному проекті точки переносяться на будівельний майданчик.

Розбивка осей, забезпечує безпеку і стійкість готової конструкції.
Від того як точно були винесені осі, залежатиме його точність геометричних параметрів.
У технічному плані винесення осей будівлі в натуру є реалізацією проекту на конкретному будівельному об'єкті.

При виносі осей треба заздалегідь вибрати місця їх довготривалого закріплення, щоб забезпечити їх збереження на всіх етапах будівництва, з прив'язкою до фактично існуючих умов ґрунту, комунікацій, рельєфу, існуючий будівель і споруд.

Процес розбивки осей включає в себе наступні етапи:

  • отримання проектної документації;
  • формування основних точок геодезичної мережі;
  • монтаж реперів з координатною і висотою прив'язкою;
  • винесення точок у натуру із закріпленням на місцевості геодезичними мітками;
  • винесення в натуру поздовжніх і поперечних осей конструктивних елементів будівельного об'єкта;
  • розбивка фундаментної і монтажної осей.

 

Точність робіт на цьому етапі повинна бути досить високою (за нормами СНВП 2мм.), щоб уникнути в подальшому різного роду деформацій будівель. Іншими словами, розбивка осей є основою всіх будівельних робіт, основою майбутньої будівлі.

Також просимо не плутати винос осей будівлі і винос котловану - це дві різні роботи з різною точьістю. По завершенню робіт з винесення будівельних осей складається акт, в якому вказується згідно з яким кресленням, які осі і який геодезист виконував даний вид робіт. Надалі цей документ буде необхідний для передачі підрядним організаціям.

Ціна розбивки осей приватного будинку приблизно 3000 грн.
Ціна розбивки осей промислового об'єкта від 5000 грн і в залежності від кількості осей може змінюватися.

За даним видом геодезичних робіт хоч працюємо в основному по Києву і Київській області, але завжди готові виїхати і в інші регіони України за попередньою домовленістю.
Інженери нашої компанії ТОВ «UGK-1» мають досвід робіт з винесення (розбивки)  осей будівель більше 10-ти років. Ми виконуємо також повний спектр інших геодезичних робіт на будівництві.

+38 (068)68-96-95-8

 Работаем: Киев и Киевская область, Киево-Святошинский район, Вишневое, Ирпени, Буча, Вышгород и Вышгородский район, Борисполь и Бориспольский район, Бровары и Броварской район, Макаров и Макаровский район, Обухов и Обуховский район, Барышевска и Барышевский район, Бородянка и Бородянский район, Васильков и Васильковский район, Богуслав и Богуславский район.