Топографічна зйомка

Топографічна зйомка масштабу 1:1000

геодезія

Що таке Топографічна зйомка 1:1000?


Топографічна зйомка - це комплекс інженерно-геодезичних робіт (вишукувань) спрямований на дослідження місцевості і складання топографічного плану в необхідному масштабі.

Топографічна зйомка в масштабі 1:1000 - це комплекс геодезичних робіт, результатом якого є топографічний план у великому масштабі. Масштаб 1:1000 означає, що на довжину відрізка в 10 метрів на місцевості, припадає відрізок довжиною 1 см на плані. Такий картографічний матеріал дозволяє докладно відобразити ситуацію місцевості на папері і в електронному вигляді.

Для чого потрібна топозйомка 1:1000?

Топозйомка в масштабі 1:1000 - частина топографо-геодезичних вишукувань, необхідних для проектування, реконструкції, будівництва і є однією з видів топозйомки.
Також топографічна зйомка масштабу 1:1000 широко використовується в Україні, Києві та Київській області для проектування (розробки проектної документації) газифікації об'єктів, електрифікації об'єктів, підземних комунікацій великих промислових об'єктів, автодоріг, напірних трубопровідних та гідротехнічних споруд, промислових підприємств. Так само застосовується для технічно складних інженерно-геологічних вишукувань.

Топографо-геодезичні роботи зі створення топозйомки 1:1000 виробляються як традиційним способом (за допомогою геодезичного обладнання), так і методом аерофотозйомки з висотно-плановою прив'язкою. Кінцевим результатом робіт є топографічний плану на паперовій або лавсановій основі, а також у цифровому вигляді формат DWG (AutoCAD).

Ціна топографічної зйомки 1:1000
Вартість виконання топографічних робіт обумовлена безліччю факторів (складністю ділянки, її площею, щільністю забудови та іншими). Точну ціну топографічної зйомки можна визначити після ретельного обліку всіх особливостей об'єкта.

Працюємо по Україні.
Є питання?

+38 (068)68-96-95-8

 

 

Add comment


Security code
Refresh

Масштаби топографічних планів

Топоплан може бути виконаний в різних масштабах. Нижче ми наведемо приміром основні або найпопулярніші масштаби.

Масштаб 1:500

Топографічний план 1:500 . Для швидкого розуміння масштабу можна запам'ятати таку шпаргалку: масштаб 1 до 500 (1:500) - це 1 метр плану містить у собі 500 метрів місцевості. Відповідно, якщо при вимірюванні лінійкою на плані ви отримали 1 см, то це буде відповідати 5 м на реальній місцевості (100 см = 500 м, значить 1 см = 5 м).

Основним масштабом є 1:500. Він використовуються для створення тополана і подальшого проектування об'єктів капітального будівництва, будівель, споруд, лінійних об'єктів, мостів, доріг, всіляких комунікацій тощо... Робиться на основі топозйомки 1:500

 

Масштаб 1:2000

Топографічний план 1:2000 вважається великомасштабним і менш детальним топопланом, використовується як ситуаційний масштаб. Застосовується для розробки генерального плану населеного пункту, міста, райцентру, села.

Складання проектів детального планування та ескізів забудови; проектів планування міських промислових районів, проектів найбільш складних транспортних розв'язок у містах на стадії розробки генерального плану.

Також топоплан масштабу 1:2000 використовується для проектування залізничних шляхів і автомагістралей, у тому числі в гірських районах. Цей масштаб не передбачає нанесення на плани всієї розгалуженої мережі підземних комунікацій на забудованій території, що також наближає його до розряду ситуаційних планів. Робиться на основі топозйомки 1:2000.

 

Масштаб 1:200

Топографічний план 1:200 великомасштабний план із перетином рельєфу 0,25, дорогий вид робіт, тому його становлять у тих випадках, коли важлива висока точність і деталізація нанесення об'єктів, підземних комунікацій і наземних споруд в умовах щільної багатоповерхової забудови. Застосовуйтеся в основному для ландшафтного дизайну. Головне завдання топоплана масштабу 1:200 - наочність відображення всіх елементів місцевості і складності рельєфу.

 Работаем: Киев и Киевская область, Киево-Святошинский район, Вишневое, Ирпени, Буча, Вышгород и Вышгородский район, Борисполь и Бориспольский район, Бровары и Броварской район, Макаров и Макаровский район, Обухов и Обуховский район, Барышевска и Барышевский район, Бородянка и Бородянский район, Васильков и Васильковский район, Богуслав и Богуславский район.