Топографічна зйомка

Топографічна зйомка масштабу 1:500

Топографічна зйомка 1:500

Топографічна зйомка масштабу 1:500

 

Виконуємо топозйомку не тільки в Києві та області але і по всій Україні.

 

Топографічна зйомка — це комплекс інженерно-геодезичних робіт (вишукувань) спрямований на дослідження місцевості і складання топографічного плану в необхідному масштабі.

 

Топозйомка в масштабі 1:500 - частина інженерних вишукувань, необхідних для проектування, реконструкції, земляних робіт, будівництва і є однією з найпоширеніших і затребуваних видів топозйомки не тільки в Київській області та місті Києві, а й по всій Україні.
Також топографічна зйомка масштабу 1:500 широко використовується в проектуванні газифікації об'єктів, електрифікації об'єктів, підземних комунікацій великих промислових об'єктів, автодоріг та інших будівель, і споруд, а також топозйомка М 1:500 застосовується в отриманні дозвільної документації.

 

Створений на основі топографічної зйомки план в М 1:500, є невід'ємною частиною документації для отримання дозволу на будівництво, що подається в адміністрацію та архітектуру. Головною умовою топозйомки 1:500 є детальне нанесення на план в умовних позначень меж земель, об'єктів нерухомості, підземних і наземних комунікацій. Кінцевим результатом робіт є топографічний плану на паперовій або лавсановій основі, а також у цифровому вигляді формат DWG (AutoCAD).

 

Погдження по службам (ГАЗ, РЕМ, Укртелеком, Водоканал, Архітектура і т. д.) проводиться на вимогу замовника з нанесенням мокрих печаток. Також додається «Технічний звіт» на виконані роботи.

Для топозйомки використовуються тільки сучасні високоточні електронні та оптичні прилади із застосуванням GPS обладнання і досвідчених кваліфікованих співробітників з досвідом роботи більше 10-ти років. Важливо розуміти, що терміни виготовлення топографічного плану залежать від обсягу, складності робіт і площі земельної ділянки.

Масштаби топографічних планів
Топоплан може бути виконаний в різних масштабах. Для швидкого розуміння масштабу можна запам'ятати таку шпаргалку: масштаб 1 до 500 (1:500) - це 1 метр плану містить у собі 500 метрів місцевості. Відповідно, якщо при вимірюванні лінійкою на плані ви отримали 1 см, то це буде відповідати 5 м на реальній місцевості (100 см = 500 м, значить 1 см = 5 м).

Основними масштабами є 1:500, 1:200. Вони використовуються при топографічних зйомках для проектування, для ландшафтних робіт, посадки будівель, споруд.

Для робіт з благоустрою ділянки іноді ландшафтному дизайнеру необхідні плани масштабу 1 до 100 (в 1 см плану - 1 метр місцевості). Зазвичай такі великі масштаби використовують у приватних цілях, при промисловій забудові такий великий масштаб був би незручним і занадто дорогим. Оптимальним для проектування об'єктів капітального будівництва є масштаб 1:500.

 

Вартість топографічної зйомки 1:500 залежить від:

  • забудови (чисте поле, село, місто);
  • площі земельної ділянки;
  • складності рельєфу;
  • наявності об'єктів гідрографії, дорожньої мережі, густоти рослинності;
  • кількості підземних комунікацій;
  • техічного завдання замовника;
  • необхідності проведення погодження плану в експлуатуючих організаціях.Працюємо по Україні.
Є питання?

 

+38 (068)68-96-95-8

 

Add comment


Security code
Refresh

Масштаби топографічних планів

Топоплан може бути виконаний в різних масштабах. Нижче ми наведемо приміром основні або найпопулярніші масштаби.

Масштаб 1:500

Топографічний план 1:500 . Для швидкого розуміння масштабу можна запам'ятати таку шпаргалку: масштаб 1 до 500 (1:500) - це 1 метр плану містить у собі 500 метрів місцевості. Відповідно, якщо при вимірюванні лінійкою на плані ви отримали 1 см, то це буде відповідати 5 м на реальній місцевості (100 см = 500 м, значить 1 см = 5 м).

Основним масштабом є 1:500. Він використовуються для створення тополана і подальшого проектування об'єктів капітального будівництва, будівель, споруд, лінійних об'єктів, мостів, доріг, всіляких комунікацій тощо... Робиться на основі топозйомки 1:500

 

Масштаб 1:2000

Топографічний план 1:2000 вважається великомасштабним і менш детальним топопланом, використовується як ситуаційний масштаб. Застосовується для розробки генерального плану населеного пункту, міста, райцентру, села.

Складання проектів детального планування та ескізів забудови; проектів планування міських промислових районів, проектів найбільш складних транспортних розв'язок у містах на стадії розробки генерального плану.

Також топоплан масштабу 1:2000 використовується для проектування залізничних шляхів і автомагістралей, у тому числі в гірських районах. Цей масштаб не передбачає нанесення на плани всієї розгалуженої мережі підземних комунікацій на забудованій території, що також наближає його до розряду ситуаційних планів. Робиться на основі топозйомки 1:2000.

 

Масштаб 1:200

Топографічний план 1:200 великомасштабний план із перетином рельєфу 0,25, дорогий вид робіт, тому його становлять у тих випадках, коли важлива висока точність і деталізація нанесення об'єктів, підземних комунікацій і наземних споруд в умовах щільної багатоповерхової забудови. Застосовуйтеся в основному для ландшафтного дизайну. Головне завдання топоплана масштабу 1:200 - наочність відображення всіх елементів місцевості і складності рельєфу.

 Работаем: Киев и Киевская область, Киево-Святошинский район, Вишневое, Ирпени, Буча, Вышгород и Вышгородский район, Борисполь и Бориспольский район, Бровары и Броварской район, Макаров и Макаровский район, Обухов и Обуховский район, Барышевска и Барышевский район, Бородянка и Бородянский район, Васильков и Васильковский район, Богуслав и Богуславский район.