Топографічна зйомка

Топографічна зйомка масштабу 1:200

Топографічна зйомка масштабу 1:200

Топографічна зйомка для ландшафтного дизайну.

Виконуємо топозйомку для проектування ландшафтного дизайну в Києві та Київській області.

Топографічна зйомка 1:200 застосовуються переважно для ландшафтного дизайну.
Топозйомка М 1:200 мае великий масштаб із перетином рельєфу 0,25 м., тому його замовляють у тих випадках, коли важлива висока точність і деталізація нанесення об'єктів і підземних комунікацій. У більшості випадків топоплан М 1:200 складають для проектування ландшафтного дизайну на невеликих земельних ділянках, тому такі роботи називають ще - ландшафтна зйомка. Також топографічний план М 1:200 замовляють проектанти у таких ситуаціях:

  • Проектування складних об'єктів, шахт, резервуарів.
  • Проектування мостів.
  • Проектування на складних або особливо небезпечних ділянках.
  • Для точного обліку підземних комунікацій і наземних об'єктів в умовах щільної багатоповерхової забудови.

Головне завдання топозйомки масштабу 1:200 - наочність відображення всіх елементів місцевості і складності рельєфу. Дуже часто ландшафтні дизайнери і проектувальники пред'являють індивідуальні вимоги до змісту кінцевого матеріалу, тому роботи на ділянці краще починати, маючи на руках технічне завдання або після попередньої зустрічі з замовником. Звичайно що і ціна на такий вид робіт буде дещо вищою ніж ціна на топографічний план масштабу  1:500.

Замовник отримує на руки топографічний план ділянки (топоплан) у графічному та цифровому вигляді масштаб 1:200.
Працюємо не тільки в Києві та Київській області ні і по всій Україні.

Вартість залежить від обсягу робіт, складності рельєфу на ділянці, кількості дерев, наземних об'єктів, підземних комунікацій тощо.

Є питання?

+38 (068)68-96-95-8

 

Add comment


Security code
Refresh

Масштаби топографічних планів

Топоплан може бути виконаний в різних масштабах. Нижче ми наведемо приміром основні або найпопулярніші масштаби.

Масштаб 1:500

Топографічний план 1:500 . Для швидкого розуміння масштабу можна запам'ятати таку шпаргалку: масштаб 1 до 500 (1:500) - це 1 метр плану містить у собі 500 метрів місцевості. Відповідно, якщо при вимірюванні лінійкою на плані ви отримали 1 см, то це буде відповідати 5 м на реальній місцевості (100 см = 500 м, значить 1 см = 5 м).

Основним масштабом є 1:500. Він використовуються для створення тополана і подальшого проектування об'єктів капітального будівництва, будівель, споруд, лінійних об'єктів, мостів, доріг, всіляких комунікацій тощо... Робиться на основі топозйомки 1:500

 

Масштаб 1:2000

Топографічний план 1:2000 вважається великомасштабним і менш детальним топопланом, використовується як ситуаційний масштаб. Застосовується для розробки генерального плану населеного пункту, міста, райцентру, села.

Складання проектів детального планування та ескізів забудови; проектів планування міських промислових районів, проектів найбільш складних транспортних розв'язок у містах на стадії розробки генерального плану.

Також топоплан масштабу 1:2000 використовується для проектування залізничних шляхів і автомагістралей, у тому числі в гірських районах. Цей масштаб не передбачає нанесення на плани всієї розгалуженої мережі підземних комунікацій на забудованій території, що також наближає його до розряду ситуаційних планів. Робиться на основі топозйомки 1:2000.

 

Масштаб 1:200

Топографічний план 1:200 великомасштабний план із перетином рельєфу 0,25, дорогий вид робіт, тому його становлять у тих випадках, коли важлива висока точність і деталізація нанесення об'єктів, підземних комунікацій і наземних споруд в умовах щільної багатоповерхової забудови. Застосовуйтеся в основному для ландшафтного дизайну. Головне завдання топоплана масштабу 1:200 - наочність відображення всіх елементів місцевості і складності рельєфу.

 Работаем: Киев и Киевская область, Киево-Святошинский район, Вишневое, Ирпени, Буча, Вышгород и Вышгородский район, Борисполь и Бориспольский район, Бровары и Броварской район, Макаров и Макаровский район, Обухов и Обуховский район, Барышевска и Барышевский район, Бородянка и Бородянский район, Васильков и Васильковский район, Богуслав и Богуславский район.