Топографічна зйомка

Топографічна зйомка масштабу 1:2000

розробка генерального плану

Топографічна зйомка масштабу 1:2000


Виконуємо топозйомку для розробки генерального плану не тільки в Києві та області але і по всій Україні.


Топографічна зйомка 1:2000 вважається великомасштабною і менш детальною топозйомкою, використовується як ситуаційний масштаб. Такий вид топозйомки може бути виконаний різними загальноприйнятими способами. Використовується тахеометричний метод або аерофотозйомка з фотограмметрією. Останнім часом замість літаків використовують дрони та безпілотний літальний апарат.

Топозйомка в масштабі 1:2000 проводиться також для:

  • проектів їх детального планування, забудови, озеленення, благоустрою, інженерної підготовки;
  • при виборі земельної ділянки промислової, сільськогосподарської, житлової або іншої забудови;
  • підготовки робочих креслень з проектування охоронної зони промислових підприємств;
  • проектування шахт, кар'єрів, рудників, гідротехнічних споруд;
  • проектування загороджувальних дамб, реконструкції залізничних вузлів, тощо;
  • для складання генеральних планів великого лінійного будівництва;
  • для відображення охоронної зони в населених пунктах.

Також топозйомка масштабу 1:2000 використовується для проектування залізничних шляхів і автомагістралей, у тому числі в гірських районах.

Треба враховувати що - 1см на топоплані відповідає 20 метрам на місцевості.
Наша компанія ТОВ «UGK-1» ось вже більше 10-ти років (за участю проектних організацій) займається розробкою генеральних планів населених пунктів.
На нашому рахунку розробка генерального плану більше 30-ти сіл і міст в різних областях України.

Розцінки на топографічну зйомку 1:2000 і розробку генерального плану ви можете дізнатися за телефоном (068) 689 69 58, або безпосередньо у нас в офісі в Києві.

 

Працюємо по Україні.

+38 (068)68-96-95-8

Оновлення топопланів
Ми також займаємося оновленням топопланів масштабу 1:2000, відповідно до змін місцевості.

 

  • Переглядів: 109

Add comment


Security code
Refresh

Масштаби топографічних планів

Топоплан може бути виконаний в різних масштабах. Нижче ми наведемо приміром основні або найпопулярніші масштаби.

Масштаб 1:500

Топографічний план 1:500 . Для швидкого розуміння масштабу можна запам'ятати таку шпаргалку: масштаб 1 до 500 (1:500) - це 1 метр плану містить у собі 500 метрів місцевості. Відповідно, якщо при вимірюванні лінійкою на плані ви отримали 1 см, то це буде відповідати 5 м на реальній місцевості (100 см = 500 м, значить 1 см = 5 м).

Основним масштабом є 1:500. Він використовуються для створення тополана і подальшого проектування об'єктів капітального будівництва, будівель, споруд, лінійних об'єктів, мостів, доріг, всіляких комунікацій тощо... Робиться на основі топозйомки 1:500

 

Масштаб 1:2000

Топографічний план 1:2000 вважається великомасштабним і менш детальним топопланом, використовується як ситуаційний масштаб. Застосовується для розробки генерального плану населеного пункту, міста, райцентру, села.

Складання проектів детального планування та ескізів забудови; проектів планування міських промислових районів, проектів найбільш складних транспортних розв'язок у містах на стадії розробки генерального плану.

Також топоплан масштабу 1:2000 використовується для проектування залізничних шляхів і автомагістралей, у тому числі в гірських районах. Цей масштаб не передбачає нанесення на плани всієї розгалуженої мережі підземних комунікацій на забудованій території, що також наближає його до розряду ситуаційних планів. Робиться на основі топозйомки 1:2000.

 

Масштаб 1:200

Топографічний план 1:200 великомасштабний план із перетином рельєфу 0,25, дорогий вид робіт, тому його становлять у тих випадках, коли важлива висока точність і деталізація нанесення об'єктів, підземних комунікацій і наземних споруд в умовах щільної багатоповерхової забудови. Застосовуйтеся в основному для ландшафтного дизайну. Головне завдання топоплана масштабу 1:200 - наочність відображення всіх елементів місцевості і складності рельєфу.

 Работаем: Киев и Киевская область, Киево-Святошинский район, Вишневое, Ирпени, Буча, Вышгород и Вышгородский район, Борисполь и Бориспольский район, Бровары и Броварской район, Макаров и Макаровский район, Обухов и Обуховский район, Барышевска и Барышевский район, Бородянка и Бородянский район, Васильков и Васильковский район, Богуслав и Богуславский район.